Hedefsel Yaklaşım

Bizim için her web tasarım yeni bir projedir. Her başarılı projenin arkasında akıl dolu bir stratejimiz vardır.

Poyraz Web ile çalışarak

Profesyonellik kalite ve ciddiyeti hissedersiniz, gerçek bir hizmet karşılığında optimum maliyet elde edersiniz , içerisine 5 yıllık tecrübe katılmış bir hizmet satın alırsınız.Proje sonunda, yüzünüzde hafif bir tebessüm ile bizden ayrılırsınız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin belirlediği hedeflere kolayca ulaşabilmesi için web alanında Poyraz Web’den beklenen desteği, bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi son haddine kadar kullanarak müşterimize aktarmak , bunun yanında etkin ve kalıcı çözümler üreterek web tasarıma uzun süre ihtiyaç duymamasını sağlamak misyonumuzdur. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada Internet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilere Internet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan, kesintisiz kaliteli hizmetler sunan küresel Internet çözümleri sağlayıcısı olmaktır.

Felsefemiz

İnternet dünyasında göze çok güzel bir web sayfası gibi görünen fakat standartlara uymayan web sayfaları temsil ettiği firmaya müşteri kaybettirirken, kolay gezilebilen web sayfaları tahmin edilemeyecek derecede kazandırıyor. 5 yıldır aynı bilinç ile web sitesi üreten Poyraz Web ‘’ En iyi web sitesi, temsil ettiği firmaya en çok kazandıran web sitesidir.’’ felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

Mantıksal Yaklaşım

Tasarımlarımızda beğeni sağlamak için öncelik maalesef sizin değil ! Öncelik sizin müşterilerinizindir.