P-Chat E-Ticaret Sitesi & Modülü

destekBir E Ticaret Sitesinden ürün alan müşteri, tedirgin müşteridir. Sonuçda Satıcıyı görmüyor, Onun nasıl olduğunu bilmiyor, Yüz yüze hiç görüşmemiş, yerini yurdunu bilmiyor. Siz bununla alakalı Müşteriden bir çok defa geri dönüş alabilirsiniz. Bu dönüş ile ilgili bir müşteri farklı zamanlarda geri dönüşler sağlayabilir. O Müşteri  gerçek den çok problemli olabilir veya çok iyi müşteri olabilir iyi niyetli olabilir.

Devamı

Cep Telefonu uyumlu Web Tasarım

mobiluyumluBir Web Sitesi yaptırmaya karar verdiniz. Sektörünüze işinize göre  Tasarımı kararlaştırdınız. İçerikleriniz, resimleriniz, videolarınız, yazılarınız, kısacası her şey yerleştirildi fakat bazı içerikler cep telefonlarında açılmıyor desteklemiyor.Bu Size ciddi derecede ziyaretçi kaybı yaratır.  Cep telefonları veya taşınabilir diğer aygıtlar için uyumlu hale getirebilmenin birkaç tane yöntemi vardır Bunlardan bir tanesi birden fazla ekran çözünürlüğüne göre Web Sayfası yapmaktır. .

Devamı

Web Sitemde Her Ürünü satabilir miyim?

siteurunsatmaWeb Sitenizde satmak istediğiniz ürünlerin resimleri,  tanıtım yazıları,  kullanımı ve tüm açıklamalarını  tamamen özgün olarak koymanızda fayda var. Ürün Sitenizi yaparken veya yaptırırken o ürüne uygun olması gerekir Müşterilerinizin siteyi gezerken genelde çoklu ürün E- Ticaret sitelerinde görmüşsünüzdür, Sayfa karışık ve çok fazla ürün var hepsi iç içe girmiş vaziyette  ziyaretçilerin kafası karışacaktır.

Devamı

AdWords ile Site Trafiği artırma

adworsAdWords yada Çok ünlü ismi Google AdWords, Google’ın reklam hizmetidir. Arama motorları sonuçlarında örneğin üst taraflarda gördüğünüz, sarı arka planlı yada yan tarafta gördüğünüz, bunların dışında İnternet sitelerinde gördüğünüz,  Gmailinizde gördüğünüz, YouTube üzerindeki reklamlarda gördüğünüz gbi yerlerde reklamların çıkmasını sağlayan araçlardır.. Sitenizin trafiğini arttırırlar çünkü  Arama sonuçlarına göre siz reklam verebilirsiniz.

Devamı

İnternet Reklamcılığı

internetreklamİnternette artık boyutlar yok  kısıtlamalar yok İnternet biliyorsunuz ki işin  dinamik ve en esnek tarafıdır. Medya ekonomisinin Trendy, güncel ve esnek ekonomisi internettir. Dolayısıyla biz internet mecrasında müşteriyi herhangi bir kısıtlama içerisinde tutmaktan ziyade sınırsızlığı işaret ediyoruz, ufku işaret ediyoruz. Müşteride bunun içine sığabiliyorsa verimli sonuçlar aldığımız kampanyalar yapabiliyoruz.

Devamı